Aktuality

ŠKOLNÍ VÝLET do Brna naplnil výsledky našich demokratických voleb (v nichž žáci sami hlasováním vybrali, jakou atrakci navštíví), reflektoval tužby dětí a nabídl i edukační stránku.

Rosteme a rozšiřujeme náš pedagogický tým. Rádi uvítáme učitele/učitelku 1. stupně ZŠ s nástupem 1. 9. 2024. Montessori kurzy nejsou podmínkou, zájem o obor a respektující přístup ano. Těšíme se na další zapálené kolegy!

V září 2024 zahájíme výuku i druhého stupně. Máme několik volných míst do 6. a 7. třídy. Dojděte se k nám podívat! Nabízíme rovnou dva dny otevřených dveří, a to 14. 3. 2024 a 15. 4. 2024.

Masopust, Fašaňk, Ostatky, Voračky - takto různě se v rámci celé naší republiky pojmenovává období hodování a veselení mezi svátkem Tří králů a Popeleční středou, kdy začíná čtyřicetidenní půst před Velikonocemi.

Od 13. února bude v naší škole probíhat kurz pro předškoláky. Rodiče i budoucí žáci se mohou seznámit s prostředím školy i s našimi učitelkami/průvodkyněmi. V případě zájmu je nutné si rezervovat místo předem. Detaily a rezervace na info@montessorikyjov.cz.

PF 2024

31.12.2023

Nový rok plný poznání, radosti a zdraví všem přeje ZŠ Montessori Kyjov.

Ve čtvrtek 14. 12. 2023 všechny srdečně zveme na vánoční besídku našich žáků. Sejdeme v 16 hodin v parku před Biokrálovnou. Akce se koná za každého počasí, těšíme se.

"ZŠ MONTESSORI Kyjov vyrazí do světa! V neděli 3. 12. 2023 se můžeme potkat na adventním trhu na kyjovském náměstí. V čase 12 - 18 hod. vás rádi uvidíme u našeho stánku a nabídneme něco dobrého. Děti se na trh pilně připravují, doufáme, že náš stánek navštíví co nejvíce vánočně naladěných přátel."